postcd

Jak si vydělat 3000kč čistého z domova?

máte nějaké nápady na nějakou snesitelné práce? (tedy ne „nadepisování obálek“ ;))

Nejlepší odpověď
PostApMan

Externě cokoliv pro menší živnostníky. Tvorba webů, grafiky, spolupráce na e-shopu, telefonický prodej apod.
Je toho dost, ale špatně se to hledá mezi stovkami podvodů. Hodně záleží na tom co umíte – co můžete nabídnout.

Další odpovědi
leporela22

Z domova je nejlepší se naučit např. webmasterem a potom dělat zakázky na http://webtrh.cz za jeden web můžeš dostat až několik tisíc i na dlouhodobou práci nebo tvorba banerů.

anonym

Nechlastat a nekouřit !!!

HugoCharles

Shromažďování virtuální měny v některé MMO hře a její následný prodej za skutečné peníze.