mikee.nikee

Jak si vydělat ?

  1. Nebylo mi 15
  2. Vím že tato otázku tu byla již několikrát, ale přibyli nový uživatelé a snad i nové nápady, proto se ptám.

Doplňuji:
www: Na té stránce se nějak vydělávat nedá. Kdy jsem se ptal proč ?

Odpovědi
www

Jen před malou chvílí jsi mám oznámil stránku, kde se dá vydělat a teď se ptáš proč?
Tvoje otázka:
Doplňuji:
Jistě. Stránka obsahuje způsoby jak vydělat. Běž tedy do toho, je jich tam dost 😉

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/znate-podobnou-stanku

ReHu

Můžeš se s někým domluvit na vyplácení provizí za odvedenou práci.