Stříbrný

Jak si vybrat antikoncepci?

Příští týden mám jít ke gynekologovi, abych si nechala předepsat antikoncepci. Upřímně ji potřebuju hlavně kvůli rozšířenému akné (obličej, ramena, sem tam nějaký pupínek na dekoltu), které mi přerůstá přes krk už dlouho. Bojím se ovšem toho, jak hodně žen poté, co pilulky přestanou brát hodně ztloustne. Problém je v tom, že nevím, co doktorovi říct, jde mi hlavně o vymizení akné.
Okolo kolika se antikoncepce pohybuje? (za 3-měsíční bal.)
Děkuju.
Doplňuji:
Pozn. U kožní jsem s akné byla, vyzkoušela jsem toho od ní opravdu dost (přes mastičky až po různé 'žiraviny', které mi vůbec nesedly), ale nic nepomohlo. Tak bych chtěla jako poslední možnost zkusit tohle, jen pro ujasnění. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Řekněte mu úplně všechno, i to o té akné. On za Vás rozhodne, který přípravek pro Vás bude ten nejvhodnější.

Další odpovědi:

Pokročilý

Promiň,ale nevím,proč by jsi měla kvůli akné nasazovat hormonální antikoncepci?To jee spíš problém na kožní a né na gynekologii.každopádně nějaké hrátky s hormony bych nedoporučovala, ono totiž tady ta antikoncepce není tak dlouho,aby se průkazně dokázalo,co to může udělat a co ne.I když si stačí přečíst jakýkoliv příbalový letáček z HAK (horm.antikoncepce) a zaměřit se na oddíl Vedlejší příznaky.Já HAK vysadila a žádný přírustek na váze jsem nezaznamenala.Ceny HAK se pohybují kolem 500,- za 3 měsíční balení,ale existují i HAK kolem 1000,- za 3 měsíce. Uvážení co s akné-zda dermatolog či gynekolog - nechám plně na tobě a snad se rozhodneš správně.

Jen doplňuji, že nejsem žádná věřící brojící proti HAK,ale zdravotní sestra a také mám s HAK ne příliš dobré zkušenosti.Ostatně na oddělení jsme hospitalizovali 21 slečnu,která po HAK dostala krvácení do mozku,kamarádka ji musela vysadit-má z toho problémy na cévách....atd.

Bronzový

musíš říct doktorovi všechno,on ti poradí,není to jednoduche brát antikoncepcí,to ti odeberou krev,musí udělat rozbor krve,pak ti navrhne podle ceny dostupné.Vím jak ti je neboj se 1.jakou používáš kosmetiku, 2. strava, 3. Antikoncepce dneska je velice šetrná lékář ti nabidne tu nejlepší nesmýš mít stud je to normální nejsi sama kdo má takový problém musíš to řešit dokážeš hodně,bojíš se že přibereš,to se nemusí týkat tebe,3 měsíční cena se pohybuje 300 až 500 kč.držím pěsti,Víš kolik mladých lidi má stímto problé,doktorovi to musíš říct,prvně ti vezme krev a podle výsledku ti nabídne léčbu.

Zdroj: žolik

Pokročilý

Dneska už je antikoncepcena všechno včetně akné. Musíšse o tom poradit s doktorem,ten ti doporučí nějakou přesně,pro tebe.Ceny sepohybují kolem 400-500kč. na 3 měsíce. Zkus si ovšem zajít i na kožní,třeba nebudeš prášky vůbec potřebovat!

Na akné taky fungují Rodinné konstelace...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.