Kroupič

Jak si vy představujete, že vypadá Ježíšek ? ? ? (každý hezký link bude velice prospěšný) :) Dík

Nejlepší odpověď
Drap

Rámcová podoba ježiška je přece známá. Je to nemluvně. Dnes má však spousta lisdí zkreslenou představu díky importovaným Klausům a podobným zjevení.
Doplňuji:
omluva : mělo být Ježiška

Další odpovědi
Alesh

Přesně to napsal kolega Drap. Ježíšek je nemluvně v kolíbce, představa, že nosí dárky je sice svým způsobem zvláštní, ale zas to podporuje dětskou fantasii. Dříve se do toho patlal děda Mráz, či Mikuláš, dnes Satan Klaus a tudíž je u mnohých lidí ta představa posunuta do roviny starého bělovlasého vousáče v v převážně červeném oblečení s čepicí. Je mi z toho na blití, jak tomu ti lidé podléhají, tradic by se měly respektovat. Satan Klaus mi nesmí do baráku! 🙂

Mapel

Malej andílek

huxa

http://blog.mse­melka.info/ima­ges/vanoce.jpg malý ježíšek

bohužel, zadal jsem na google ježíšek a je to tam samej klaus…

M.

Nepředstavuji si.

hanulka11

u nás ježíška dělám já – tak je to

veratrzova

nevím........a­le.........

Sůwa

Možná prozradím tajemství – Ježíšek žádný neexistuje 🙂