Plyšák

Jak si VY představujete ideální výročí ? :)

Taková zvídavá otázka :) Jak si představujete ideální výročí ? A co byste dali svému milovanému protějšku ? :)

Nejlepší odpověď
Mapel

Chalupa u lesa, klídek, grilovačka a krásné letní počasí. Jakýkoliv dárek je už zbytečný.

Další odpovědi
Nerevarin

Bude to znít sice otřepaně, ale mě by to stačilo takto. Procházka, večeře v restauraci, doma si dát nějaký malý dárek no a pak už jen pustit hudbu, zapálit svíčky a co pak dál to už neni třeba rozebírat, ne?:)
A kdyby to bylo nějaké kulaté výročí, tak výlet někam do pěkných krajů a poté to co jsem psal výše:D

mosoj

Je dobré si výročí připomenout, klidně i při kávě a dobrém vínu. Není třeba z toho dělat divadlo pro diváky.