Michal Kole

Jak si vojáci na „základní vojenské službě“ "propašovávali do kasáren ženy, kamarádky, nedej bože i prostitutku ?

Nejlepší odpověď
honza19hk

je vidět,že jsi na vojně nebyl,ale prospěla by ti.
Ženský se lovily o vycházkách nebo při opušťáku.

Další odpovědi
radce

Většinou docela jednoduše, brána s dévéťákem nikdy (nebo většinou) nebyla jediný vstup do kasina. Neviděl jsi třeba film „Copak je to za vojáka“ ?

Drap

Tak taková věc se mohla stát jen zcela vyjímečně a ve většině posádek vůbec ne,

anonym

tak tam kde jsem byl já, tam to vůbec nešlo.A ani od svůch kamarádů, či chlapů s kterými jsem pracoval jsem neslyšel, že by to někde šlo.Pokud jsi se dostal na vycházku musel jsi si nějakou najít, ale většinou se to muselo vydržet až domů (na nějaký opušťák).A tak se většinou stávalo, že se kluci po nějakém opušťáku za pár
Doplňuji:
měsíců ženili. (bohužel ruka byla rychejší, dřív to odeslala, než to dopsala).

Emefej

V Seredi v letech 1977–79 to šlo zcela bez problémů.
a: přes hlavní bránu (záleželo na tom, kdo tam měl službu)
b: přes kotelnu (vrata pro zásobování uhlím vedla ven, přímo na ulici)
c. několika dírami v plotě

Nejjistější bylo užít si se ženskými venku, chodili jsme makat do továrny na cigarety, tam bylo ženských dost. Jo a chlast, tak te se do kasáren běžně vozil v sanitce.