vydrísek

JAK SI VE ŠKOLE PO TAJÍ VYMENIT KALHOTKY??

Moje kamarádka se na to ptá protože má zánět močovího měchýře a počůrává se má kalhotky navíc ale neví jak si je ve škole potají vyměnit aby jí nikdo neviděl.

Nejlepší odpověď
huxa

záchody ve škole nemáte?

Další odpovědi
Bedy

Řekni kamarádce, ať si pořídí pleny – není na tom nic špatného. Prodávají se i pro dospělé (například nemohoucí lidé v LDN je nosí).
Jinak řekni ještě, ať si neodkrývá ledviny – takže žádná tročka po pupek, apod. Dobré je si pořídit i hřejivý polštářek – například gelový, ohřívají se v mikrovlnce.

anonym

Já bych jí doporučil plenky 🙂

Pájo

Použití menstruační vložky při úniku moči je sice lepší než nic, ale používat ji cíleně na moč není vhodné. Menstruační vložka má savé jádro uzpůsobené na krev, nikoli na moč. K tomu účelu se používají inkontinenční vložky.
http://www.te­nacz.cz/pro-odborniky/pavilon-vyrobku/sortiment-vyrobku/
Vyrábějí se s různou savostí, pohlcují pach, jsou vlastně skoro obdobou vložek menstruačních, jsou stejně diskrétní. K dostání jsou v každé lékárně.

ReHu

A to kamarádka nemůže zajít o přestávce na záchod?
A to kamarádka nemůže použít vložku? Pokud nemá spaciální, v nouzi stačí menstruační.
Vypni si caps lock !
Neptej se na blbosti !