belgik

Jak si v notebooku přizpůsobit vestavěnou myš?

Dříve když jsem poklepal na ovládací pole integrované myši mého notebooku mohl jsem tak otvirat složky,odkazy a podobně,ale od té doby co jsem si nechal přeinstalovat Windows, mi to nefunguje. Někde jsem slyšel že se to dá někde nastavit ale nikde v žádném nastavení myši ani nikde jinde jsem takovou možnost nenašel.. :( Poradíte prosim někdo?

P.S.: Prosim o vysvetleni pro blbce protože přesně to já ve věcech okolo počítačů jsem.. :)

Odpovědi
beer

Ono se to totiž jmenuje touchpad, ne myš ))
je zde:
Kde to najdeš ve Win7 je např. zde:
http://extrano­tebook.cnews.cz/prak­ticke-tipy-displej-touchpad