Wnaty

Jak si uvařit rýži na intru, když mám k dispozici jen varnou konvici a mikrovlnku?

Miluju rýži a ráda bych si ji uvařila i na intru. Bohužel tu máme jen varnou konvici a mikrovlnku a svá zařízení (vařiče atp.) nesmíme používat.
Nevíte, zda je možné uvařit POŽIVATELNOU rýži pomocí těchto dvou spotřebičů?

Nejlepší odpověď
brillant

Strýček google https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=r%C3%BD­%C5%BEe+v+mikro­vlnce&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

Další odpovědi
RyuzakiKate

Jak jako nesmíte používat? K čemu to tam teda máte? Pro srandu králikům? To jsou podmínky… Abyste jako nespotřebovali náhodou víc energie? Eště mi řekni, že vám tam netopěj, já bych tyhle de*ily co to maj na starost fakt nakopala do p*dele. Pardon. Tě zklamu, ale bohužel ji takhle fakt neuvaříš :/ A to tam jste věčně o hladu nebo co tam proboha jíte? Šmarja, nejradši bych takovýhle trpící chudinky vyměnila za svoji spolubydlící, která si toho luxusu na bytě ani neváží x(

marci1

Pokud máš nádobu do mikrovlnky, tak lze rýži upravit v mikrovlnce. Jestli máš ráda rýži, zkus si udělat kuskus, schválně píši udělat, protože kuskus nemusíš vařit, jen zalít vařicí vodou. 🙂
http://www.va­rilamysicka.cz/zdra­ve-recepty/kuskus-zakladni-priprava-plus-recepty

sesednizkola

Udelej ji na varici normalne, pokud ho mas. Jak by na to mohli prijit? Kdyz to nikdo nerekne tak asi nijak, fakt to neres, maximalne ti k vuli tomu nejaka baba co to ma na starost vynada… Jinak v nukrovlnce do vody a na nejvyssi stupen ohrevu tak na 15– 20 minut pripadne dyl, uvidis.