HerbiG

jak si uvarit cescnecku?????

Ano,jsem na tom tak moc zle :D rekne nekdo postup????

Nejlepší odpověď
panenka

do hrncu si postav vodu do ní dej 4 strožky vymačkaného česneku posol si to dle chuti můžeš i popepřit pak si tam přidej malou lžíci majoránky a nakonec přidej 2 rozkvedlané vajíčka a míchej tak 5 minut .na panvičce si osmaž chleba který si pak nakrájej na kostky přidej je do polévky a můžeš jest .mě to taky herbigu pomohlo když jsem měla chřipku jedla jsem to 3 krát denně.přeji ti dobrou chut a brzké uzdravení

Další odpovědi
melicharová

Uvařit vodu s kmínem, na talíř dát lžíci sádla, utřený česnek a nakrájený polosuchý chléb. Zalít vřelou vodou s kmínem. Osolit.

Vicki

Tak sleduj Herbigu:do hrnce natoč st.vodu,dej do ní pokrájené oloupané brambory,trochu kmínu,osol a dej vařit.Můžeš přidat nakr.mrkev a cibuli.Až budou bramb.měkké-přidej tak 2 lžíce sádla nebo oleje-podle toho co máš.Do talíře si prolisuj česnek-kolik máš rád a zalej tou polévkou.

Michal

Tak.Vezmeš hrnec naplníš studenou vodou ,dáš na sporák do vody dáš celý nebo drcený kmín a lžíci sádlakrátce vaříšcca 7minut.Potom přidáš drcený česnek,sůl vaříš asi 5minut a tak 2minutky před koncem vsypeš majoránku.Podle chuti přisolíš,nebo přidáš česnek.Do polévky můžeš vložit na kostičky uvařené brambory,nebo rozmíchané vejce,vařit asi tři minuty,něco zeleného.Je dobré ještě do studené vody vložit kůži ze šunky,nebo uzená žebra a vyvařit.Polévka dostane lepší chuť.

holčička

Tady máš odkaz s výbornou česnekovou polívkou http://www.to­precepty.cz/re­cept/10239-cesnecka--pro-odvazne/