huky

jak si utíráte zadek ?

Zjistil jsem ze táta a kámoš si utiraji zadek v sede a ja s tetou zase ve stoje hak to mate vy ??

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Se přijď mrknout, když ti nedělá problém špízovat své blízké, jen mi musíš slíbit, že ten průzkum pak někde publikuješ jako odborný článek, nebo jej budeš prezentovat na konferenci.

Další odpovědi
mosoj

Já udělám vždycky stojku.

Drap

Převážně papírem.

da ny

Při správné konzistenci stolice se ani utírat nemusíš… :D
A co v podřepu?
Ty a teta si toho ve stoje, při stažených půlkách papírem asi moc neutřete…

zjentek

je to odvislý od toho, kde se*ru ;q
..doma a v Indii vodou ;q

anonym

Táta a kámoš gay a u tebe incest jako prase!

Vzhledem k tomu, že mi nyní mizí otázky, tak bych si prdel vytřel rypákem toho zkurvysyna.

Nechápavé

Od shora dolů

anonym

Dobře šmíruješ.
Zadek si utírám,když vylezu z vany,jinak na wc si utírám jen řiť.
Pro Drapa:
Otázka nezněla čím,ale jak!

bolak

Zvonem.

RyuzakiKate: To má být pozvání?

Né, tak teď po pravdě, čirou náhodou jsme se zrovna nedávno na toto téma bavili z jedním zdejším.. Je to tak, že z důvodu chudoby si náš rod již po mnoho generací utírá zadek jedním čtverečkem toaletního papíru, a to tak že do něj uděláme prstem díru, tou dírou prostrčíme ukazovák, tím si utřeme zadek a stáhnutím papíru směrem ke špičce prstu pak utřeme ukazovák. Tak mě to učil otec, a jeho zas jeho otec, a jeho jeho otec.. Myslím že pokud by byli všichni takto šetrní, svět by byl o mnoho lepší, o mnoho hezčí a o mnoho veselejší, jen by nám občas smrděly prsty.

Šidlo

zásadne s viacvrstvým, čerstvým papierom rovno z roličky

zažltnutý alebo ten, čo sa hned po odmotaní vyrovná nie je hoden tohto úkolu