Pokročilý

Jak si uspořit a vypracovat peníze v nízkém věku (...)?

Asi tady bylo takových otázek kupy, ale já peníze potřebuji spíše, abych mohla rodičům finančně pomoci, když mi kupují novou věc. Nemám moc příležitostí, není mi ani 15, ale je mi docela jedno, co budu dělat (pokud nejde o nějakou opravdu špinavou práci).
Ty peníze nechci pro sebe, nechci jenom být "na obtíž", jsem totiž jediná v rodině, kdo si potrpí na hezké oblečení atd.
Doplňuji:
díky za odpověď, ale je hnusná náhoda, že to už dělá můj děda.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Prosím, podívej se do vyhledávače vpravo nahoře. Tyto otázky se tu řeší stále dokola, takže tam určitě najdeš dostatečný množství odpovědí, ze kterých si půjde něco vybrat.
Na druhé straně si uvědom, že rodiče Tě do plnoletosti a osamostatnění se určitě podporovat budou. Na obtíž budou považovat spíš to, když ve svých požadavcích budeš nerozumná. Vše, co se Ti líbí, určitě mít nemusíš.

Další odpovědi:

Pokročilý

Zkus roznášet noviny. Č. občanského průkazu dej mamčino i jméno a další údaje. Pak noviny můžeš roznášet ty a bude to tvoje práce. Je to mnoho let zpátky co jsem to tak také řešila :)

Zlatý

Kam chvátáš uživej si, sice chápu tvoje pohnutky pomoci rodičům ale to můžeš až budeš dospělá.
Vždyť víš nejdřív se starají rodiče a pak by měli pomoci děti rodičům, pokud je třeba....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.