Kubas11

Jak si uplést náramek přátelství?

dělám to podruhé a vypadá to takto : http://imageshac­k.us/photo/my-images/685/p102­0293ts.jpg/
Mám začít odznova nebo to dodělat
jak na to ?? na netu je hodně návodů ale všechny jsou tak složité
Doplňuji:
to je do školy ;-D

Nejlepší odpověď
led

Dôležité je náramok priateľstva vyrobiť a darovať. Nie je dôležitá jeho zložitosť, náročnosť výroby, ale dôvod prečo ho robíte.
Napríklad jednoduchý náramok vyrobený z 3 pásikov na spôsob „plochého velikonočného korbáčika“ z naozajstného priateľstva môže byť cennejší než drahý náramok zo zlata. Nejde o hodnotu materiálu, ale o ľudský vzťah – priateľstvo – a to je cennejšie. Takýto som dostala od malého dievčatka (ešte nechodila ani do školy) a má u mňa čestné miesto.

Další odpovědi
barnajka

Na kdy to máš mít hotovo?
Jestli ještě máš tak den, dva čas, napiš mi a zkusím ti s tím nějak pomoct. Nevím sice, jestli já to dovedu vysvětlit jinak než ty návody na netu, ale třeba jo :) Taky jsem s tím kdysi válčila – nešlo mi to a nešlo…a snad milionkrát jsem s tím vzteky praštila a řekla si, že už to nikdy nechci ani vidět. Na miliontý první pokus jsem tu techniku KONEČNĚ pochopila, a pak už to šlo samo :)

Prvně si musís dostatečně procvičit základní uzlíky: uzlík vázaný vpravo, uzlík vázaný vlevo a uzlík zpětný (střídavý). Snaž se je stejnoměrně utahovat, to je zkrátka základ. Jak se tohle naučíš a získáš maličko praxi, vázání bude hračka.

Jestli teda ten úkol nemáš už na zítřek a potřebuješ pořád pomoct, ozvi se mi, popiš s čím konkrétně máš největší problémy a zkusím ti to nějak laicky vysvětlit.
Jinak držím palce, ať se dílo podaří ;)

hanulka11

Jde to tvůj druhý, klidně ho dodělej až budeš dělat desátý -už bude dokonalý …nic přeci neumíme hned napoprvé

Terryle

Podle toho obrázku to na druhej pokus vypadá docela dobře. Uzlíky evidentně chápeš – tak se snaž je hlavně rovnoměrně utahovat: ani ne málo /pak to nedrží tvar/, ani ne moc /trhaly by se ti nitě a případnou chybu už neopravíš/. Pokud to je jen úkol do školy, dalo Ti to hodně práce a nějak zvlášť Tě to nefascinuje a nechceš to zkoušet dál sám, tak bych se s novým nefrfňala – ten Tvůj mi přijde na začátečníka v pohodě :}

Drap

Náramek přátelství je to taky proto, že než se někomu dá, tak to chce trochu přemýšlet, dát si s tím tu práci a vědět proč to dělám. Právě proto to potom funguje.

iceT

Náhodou,já takové neumím,kdysi jsem je zkoušela,ale jen ty jednoduché,co vytvořily pruhovaný efekt.
Zkus se mrknout do odkazu:
http//koralky­.stoklasa.cz/na­ramky-pratelstvi-navod