Pokročilý

Jak si uplést náramek přátelství?

dělám to podruhé a vypadá to takto : http://imageshack.us/…
Mám začít odznova nebo to dodělat
jak na to ?? na netu je hodně návodů ale všechny jsou tak složité
Doplňuji:
to je do školy ;-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dôležité je náramok priateľstva vyrobiť a darovať. Nie je dôležitá jeho zložitosť, náročnosť výroby, ale dôvod prečo ho robíte.
Napríklad jednoduchý náramok vyrobený z 3 pásikov na spôsob "plochého velikonočného korbáčika" z naozajstného priateľstva môže byť cennejší než drahý náramok zo zlata. Nejde o hodnotu materiálu, ale o ľudský vzťah - priateľstvo - a to je cennejšie. Takýto som dostala od malého dievčatka (ešte nechodila ani do školy) a má u mňa čestné miesto.

Další odpovědi:

Zlatý

Na kdy to máš mít hotovo?
Jestli ještě máš tak den, dva čas, napiš mi a zkusím ti s tím nějak pomoct. Nevím sice, jestli já to dovedu vysvětlit jinak než ty návody na netu, ale třeba jo :) Taky jsem s tím kdysi válčila - nešlo mi to a nešlo...a snad milionkrát jsem s tím vzteky praštila a řekla si, že už to nikdy nechci ani vidět. Na miliontý první pokus jsem tu techniku KONEČNĚ pochopila, a pak už to šlo samo :)

Prvně si musís dostatečně procvičit základní uzlíky: uzlík vázaný vpravo, uzlík vázaný vlevo a uzlík zpětný (střídavý). Snaž se je stejnoměrně utahovat, to je zkrátka základ. Jak se tohle naučíš a získáš maličko praxi, vázání bude hračka.

Jestli teda ten úkol nemáš už na zítřek a potřebuješ pořád pomoct, ozvi se mi, popiš s čím konkrétně máš největší problémy a zkusím ti to nějak laicky vysvětlit.
Jinak držím palce, ať se dílo podaří ;)

Zlatý

Jde to tvůj druhý, klidně ho dodělej až budeš dělat desátý -už bude dokonalý ....nic přeci neumíme hned napoprvé

Zlatý

Podle toho obrázku to na druhej pokus vypadá docela dobře. Uzlíky evidentně chápeš - tak se snaž je hlavně rovnoměrně utahovat: ani ne málo /pak to nedrží tvar/, ani ne moc /trhaly by se ti nitě a případnou chybu už neopravíš/. Pokud to je jen úkol do školy, dalo Ti to hodně práce a nějak zvlášť Tě to nefascinuje a nechceš to zkoušet dál sám, tak bych se s novým nefrfňala - ten Tvůj mi přijde na začátečníka v pohodě :}

Zlatý

Náramek přátelství je to taky proto, že než se někomu dá, tak to chce trochu přemýšlet, dát si s tím tu práci a vědět proč to dělám. Právě proto to potom funguje.

Zlatý

Náhodou,já takové neumím,kdysi jsem je zkoušela,ale jen ty jednoduché,co vytvořily pruhovaný efekt.
Zkus se mrknout do odkazu:
http//koralky. stoklasa. cz/naramky- pratelstvi- navod

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.