rudolf.th

Jak si umím zvolit barvu štítku v případě Gmailové schránky?

Pokud si chci zvolit barvu štítku, tak je možnost přidat si vlastní barvu, přičemž si mohu vybrat z nabídky, která obsahuje 48 různých barev. Problémem je, že mezi těmito se nenachází čistá červená, čili ta, jejíž RGB kód barvy je: 255, 0, 0. Pokud zajdu kurzorem na některou barvu v nabídce barev, tak se vypíše její RGB kód barvy. Existuje nějaká možnost udání barvy štítku pomocí jeho RGB kódu a tímto způsobem si vybrat požadovanou barvu?

Nejlepší odpověď
Youda

Návod se nachází na této stránce, je ovšem v angličťině: http://produc­tforums.google­.com/forum/#!to­pic/gmail/zJC25cPGn­eA