Mitvuše VANA

Jak si umejt dobře vlasy??

Jak bych si správně umyla vlasy?? Když si je myji asi je nedostatečne opláchnu zůstávají mi ve vlasech midlinky a pořád je mám mastný. Když si je oplachuji jak to mám dobře provédst??? Děkuji

Nejlepší odpověď
badisko

zalezi jake mas vlasy… ale nejlepe samponem a cas od casu pouzinat balzam na vlasy nebo brezovou vodu…taky je fajn pri dlouhych vlasech pouzivat kondicioner a vubec proc to pisu chlap aby ucil zenskou se starat o vlasy..!!!!! zajdi do vlasoveho studia a zeptej se jakej mas typ vlasu a at ti doporuci nejake pripravky a vysvetli spravne myti a masirovani pokozky hlavy a dalsi blbosti …

Další odpovědi
Drap

Nejlépe vodou, ve sprše

pusinka50

Když ti zůstávají ve vlasech mydlinky, tak je snad jasný, že je nemáš dostatečně opláchlé. Používej šampony a kondicionér pro mastné vlasy. Můj kadeřník mi doporučil používat značku Glüs Kür, abych zbytečně neutrácela za drahé šampony, obsahují kerastan důležitý pro zdravé vlasy

Michal Kole

Vlasy stačí mýt jednou týdně.

Beer4Real

já sem si dřív umýval vlasy Jarem na nádobí jednou za týden a midlinky mě na hlavě neskákaly.