panenka

jak si uložit obrázky z vyhledávače plochy na pc do sé složky obrázky

prosím někoho o radu nevím jak postupovat když si chcivyhledat obrázky na plochu na pc rozlišení 800*600 a chci si to uložit do své složky obrázky .může mi někdo pomoci jak na to aby když si nějaké tapety uložím abych je mohla pak vyhledat a používat

Nejlepší odpověď
lemra@lina

Obrázek holt musíte najít pod pojmem WALLPAPER nebo TAPETY NA POZADÍ. Uložíte kam chcete a pak pravým na plochu -vlastnosti- plocha-procházet a najdete si ho -použít. A je tam ;)

Další odpovědi
LuciJe

K předchozí odpovědi bych jen dodala, že do složky obrázků tapetu uložíte kliknutím pravým tlačítkem myši na odkaz pro stažení pbrázku, kliknete na „uložit cíl“ a vyhledáte složku (Obrázky), do které to chcete uložit.