Mitvuše VANA

Jak si udržovat rovnou postavu???

Jsem kříva chtěla bych abych byla rovná nemáte něco na to abych se srovnala a byla rovná

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Plav znak na zádech

Další odpovědi
huxa

Plavání doporučuje hodně lidí a hlavně doktorů, ne jen kolesa.
Měla bys zajít za obvodním doktorem, aby se na tebe podíval a popřípadně ti napsal doporučení k odborníkovi

manon

No jo, naučit se neohýbat hřbet je jedna z nejtěžších věcí v životě…

venkovan

Každý máme svým způsobem křivá záda. Myslím, že se tomu pokřivení říká lordóza. No stačí sedat rovně i u televize a PC a cvičit a hlavně mít přiměřené sebevědomí – tedy nekrčit se, ale pěkně rovně se postavit a jít.
Po vzoru žen z Afriky – zkus učení do školy nosit na hlavě v košíku.

honza19hk

prkno a 2 kurty.