Jak si udržet vztah?

Je to obecně pojatý pojem, každý to má různě.. jen mě zajímají všelijaké názory;-)

Odpovědi
gecco

Hlavní je se nepřetvařovat už od začátku, už při navazování vztahu se chovat přirozeně. A pak v tom pokračovat – to jde ´samo´.
Vztah se vyvíjí – a pokud má smysl, není třeba bádat nad tím, jak si jej udržet.
Pokud smysl nemá, je takové bádání (a jednání) příliš ´vysilující´ a obvykle zbytečné, lepší je takový vztah ukončit a navázat jiný.
😉

Faltys

Každý na to má jiný recept. Ten správný neexistuje. Ale myslím si, že je hodně důležité, svůj protějšek velmi dobře poznat. Po té nastane volba, jestli si vyhovujete či nikoli. V případě že vám druhá polovička sedne, použijete všechny získané informace o jeho/její osobě a budete vědět, co vše potřebuje, chce, miluje a nesnáší.