Berka

jak si udržet vztah

jak si udržet vztah s 14-ti letou holkou? a je normální když mě je 16 ??

Nejlepší odpověď
Drap

Normální to je, proč by ne. Odpověď na to jak si udržet vztah vlastně není. To záléží především na těch dvouch a nezbývá než se řídit pouze citem. Zde žádná trada neni dost dobrá

Další odpovědi
WeeBear

Netuším, proč by to nemělo být normální.. V mých vztazích byl kluk většinou (s jednou výjimkou) podstatně starší a přišlo mi to úplně normální, stejně jako někdo bere za normální, že chodí s vrstevnicí (vrsevníkem).

Jak si udržet vztah.. To je těžká otázka, měl by ses však o holku zdravě (tzn. nemyslím přehnaně) zajímat, to je jedna z věcí, kterou určitě potěšíš všechny holky, ale žádnou další jistotu nemám,.. Svou holku znáš nejlépe Ty a právě Ty bys měl vědět, co by na Tobě ocenila.

Conchus

Je to úplně normální. Nejlépe je se zeptat tý holky.