auluk

Jak si udrež normální postavu

Mám postavu tak akorát takže jsem spokojená. Každý den ujdu asi 3,5 km a každý den cvičím asi 15 minut a ktomu často jezdím na kole. Každý den jím svačinu (málo kdy snídani),oběd,sva­činu a večeři a k tomu nějaké sladkosti myslíte že kdyš se nezačnu hrozně předcpávat a budu pořád jíst tak jak jím teď a k tomu začnu jíst i snídani že mi postava ůstane nebo bych mněla uplně vynechat sladké a tučné ?

Nejlepší odpověď
Drap

Nech to zatím tak a časem uvidíš. Záleží to na mnoha faktorech

Další odpovědi
Klarushe

No snídat by si měla.. určitě se nepředcpávej jinak se to bude zhoršovat každý den si trochu zacvič jezdi na kole ale opravdu se NEPŘEDSPÁVEJ !!!

verunka483

Každý má jiný metabolismus, musíš zkusit, co se stane, když sníš sladkého víc či míň. Sport je samozřejmě fajn, u toho zůstaň. Přecpávání určitě NE.

iwrana

Určitě není třeba úplně vynechat sladké a tučné.Pohybu máš hodně,tak se neboj.Jen to nepřeháněj.