Makik

Jak si udělat drdol do Těláku?

Zdravím,
paní uč., co jí máme na tělák, nám nakázala, že musíme mít drdol, protože budeme dělat gymnastiku, ale já ho neumím udělat a když jsem ho neměla, musela jsem dělat 20 pánských kliků. No, upřímně, nerada bych si tuto zkušenost zopakovala, proto se ptám, nemáte nějaké tipy? Chtělo by to něco bez vycpávek, obřích gumiček, spoustou sponek atd., aby mě to netlačilo, ale zároveň to drželo. Můžete posílat odkazy nebo i vlastní popisy, budu vděčná za vše! 🙂
Doplňuji:
Děkuju ^_^ A odpověď na otázku zní:Nevím, protože u nás ve skupině v těláku mají všechny holky dlouhý vlasy. 😁

Nejlepší odpověď
Nikoltyna

http://www.you­tube.com/watch?v=X2xfKtz­gkCQ
taky musíme mít drdoly :D

Další odpovědi
iceT

Vlasy stáhni do culíku,gumičku hodně utáhni,culík udělej na temeni nebo v týle.Culík potom pevně omotávej kolem gumičky,konec pak upevni sponkou pinetkou,pinety můžeš použít i rovnou do drdolu,zpevníš ho tím.Culík můžeš taky napřed splést do copu a cop pak omotat kolem gumičky a konec opět zajistit sponkou.
http://www.you­tube.com/watch?v=rS9lVA2­App4

Docela by mě zajímalo,jestli drdol musí mít i žačky s krátkými vlasy?