Pokročilý

Jak si udělat čas ....

Jak si mám udělat Čas na sport,Procházku(potrebuji zhubnout) každy den, kdyz domu dorazim ve 3, v 5 a čekají mě úkoly,...a v 8 uz je tma..poradíte někdo? Nemáte někdo zkušenost?

Odpovědi:

Pokročilý

Možná zkusit jít brzo spát v těch osm a ráno si přivstat .... ale určitě se čas najde já chodím na vysokou a ještě brigádu a práci mám toho taky dost ale tu hodinku na cvičení si najdu nemusíš každý den , ale 3x do týdne určitě to dáš a skus třeba omezit něco co ti zabírá hodně času , nevím co přesně to víš ty sama , nebo to udělat naopak odpoledne jít běhat a ráno udělat nějaký ten úkol - a jestli jde jen o úkoly tak co víkend ? nebo si skus zaběhat s kamarády sám s nimi běhám je to fajn tím se úplně odreaguješ :) dřív ještě na základní sem byl obézní a neměl kamarády to jen kvůli počítači a sladkostem , potom sem si řekl dost vypnul komp brambůrky vyhodil do koše a začal běhat a dělat nenáročné cviky zhubnul jsem a pak začal cvičit doma na stroji , a přes ten rok jsem se úplně změnil a vydrželo mi to až do teď :)

Zlatý

A do školy a ze školy se přepravuješ jak?Stačí vynechat mhd a hned máš procházku,když zaspíš,tak i svižnou-pokud zrovna nedojíždíš do jiného města.Nepoužívat výtah a chodit po schodech pěšky.Změna jídelníčku a pravidelnost stravy taky není na škodu,stačí ubrat kalorie a držet pitný režim,hlad je převlečená žízeň.

Zlatý

potřebuji zhubnou, potřebuji zhubnout - zaklínadlo dnešnej doby.

krátkodobo schudnúť nemá zmysel.

musíte zmeniť celý svoj život - najmä stravovacie návyky a pohybové návyky - ako píše iceT, pohyb je bežnou súčasťou života (schody, chôdza).

najväčším zabijakom doby kupodivu nie je nikotín, alkohol, drogy či automobilizmus, ale cukor.

takže v prvom rade upraviť stravovacie návyky - žiadne koly, hambáče, lupienky a pod, ale vyvážene mäso, zeleninu, strukoviny, vyhýbať sa bielemu pečivu, cestovinám, limonádam, prepáleným tukom a pod. (teda proteíny, tuky a cukry [dostatočné množstvo ich je v ovocí, zelenine])

a to nie iba počas chudnutia, ale na celý život.

kolu si nechajte ako narodeninový darček.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 859
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.