Zuzik

Jak si udělat blog na .net?

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat, jestli náhodou nevíte jak si mám vytvořit blog na netu. Zde máte příklad: http://a-lambert.net/
vůbec si nevím rady, nevím kde se zaregistrovat a kde si vytvořit blog Moc děkuju

Odpovědi
hanulka11

např zde máš nabídku

http://www.pise.cz/
na levé straně si klikneš založit blog a už se řídíš podle tabulky

Ella

myslím, že na .net musíš programovat, nejsem si tím jistá. Ale jestli si chceš založit blog, tak na blog.cz je to docela jednoduché =) je tam dokonce i video návod a je zcela zdarma.

Terryle

Abys mohla mít stránky s adresou mojevlastnistran­ky.net , musíš si v první řadě zaregistrovat a koupit doménu, tyhle „adresy“ nejsou zadarmo. Pohybuje se to různě, já s tím zkušenosti nemám.
Aspon pro začátek je určitě lepší založit si blog na některých z free služeb – www.blog.cz (nedoporučuju, vypadá to jako omalovánky), www.bloguje.cz (trochu nepřívětivé prostředí) nebo blogspot.com – to je přes google, ale můžeš to mít kompletně v češtině, je tam spousta možností nastavení a příjemně se s tím pracuje. A když Tě to bude hodně bavit a budeš mít slušnou návštěvnost, můžeš si časem pořídit vlastní doménu (mojevlastnia­dresa.net) a blog si přestěhovat tam.