Avatar uživatele
quentos

Jak si to ti lidi můžou pamatovat?

Kdekdo vám zpaměti vysype, kdo kde vyhrál jaké mistrovství světa, kdo kdy vyhrál OH, kolik měl který hráč jakých medailí apod. Bohužel otázky tohoto typu asi patří do všeobecného povědomí, jinak by se tak často neobjevovaly ve vědomostních soutěžích. Teda nevím jak vám, ale mně coby závodnímu scrabblistovi chvíli dalo, než jsem uměl nazpaměť, kdo tu kdy vyhrál scrabblové mistrovství republiky – bronzové ani stříbrné medailisty v jednotlivých letech už bych z hlavy nedal. Je normální mít ten sport všechen v hlavě, nebo jsme národ magorů do sportu? Občas si připadám jak blbec, že z toho vím prd :{)))>

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, iceT, Kerberus, anonym, dougie před 4711 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ja " to " mam doma. ! Vsichni kolem me ( a krome me ) vi vsechno … hokeje , fotbal , tenis , box , OH , – at doma , v ci v zahranici. Synove by mohli do soutezi , ale museli by tam byt otazky jen ze sportu. Pak by byli milionari – ale tech opravdu je hodne , v CZ , kdo tohle vsechno vi. Moji synove vi tabulky … i v cele snad Evrope… jezdi na fotbaly i do zahranici … vedl je k tomu od malicka jejich tatinek , tak snad proto. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jestli to nebude tím,že si každý,kdo má zájem o dění ve sportu,nekupuje SPORT a v práci si jej důkladně pročte?!

P.S. Já už si nepamatuji,kdo byl první na MS 2010 ve fotbale. ☹

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rocker

Já jsem zase nikdy nepochopil,jak si číšník ve velké restauraci se zahrádkou může pamatovat,kdo si co objednal:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek