redy

Jak si to mám zvětšit?

omylem sem zmáčkla ctrl a něco nevím co a teď mám odpovědi miniaturní jinde to je normální velikost, jen ty odpovědi děkuju

Nejlepší odpověď
Bedy

Stačí stisknout zároveň Ctrl a nulu. Nebo držte Ctrl a posouvejte kolečkem dopředu (nahoru)
Doplňuji:
Za málo. 🙂

Další odpovědi
bolak

zmáčkla si CTRL a mínus , teď zmáčkni CTRL a plus a dá se to zas do kupy (+ a – na numerický klávesnici, úplně vpravo nad entrem)
Doplňuji:
koni

redy

Bedy a bolaku moc díky

bolak

za hodně