BelLeVi

Jak si sundat umělé řasy?

Zdravím. Chci si koupit umělé řasy, ale mám dilema. Řasy si vezmu řekněme na hodinu nebo dvě a bojím se, aby potom šly normálně sundat. Myslím tím, jestli půjdou sundat rukou a nebo jestli budu potřebovat nějaký odstraňovač. Děkuji.

Nejlepší odpověď
iceT

řasy na jedno použití jsou sundat normálně
http://proslec­ny.cz/jak-na-umele-rasy/
Doplňuji:
Článek a návod jsem nevymýšlela,ale někdo má holt tlusté prsty a tak na přidržení používá pinzetu.Slečna v Fasádě na Streamu na lepení řas taktéž poradila pinzetu jako pomůcku,je fakt,že v kleštích by se řasy držely dost blbě:-)

Další odpovědi
ReHu

Známá si je lepí 1× týdně.

pokazdejinak

otázka je, co chcete dělat po té hodině či dvou – řasy jdou odlepit úplně lehce, jen na víčku potom můžou zůstat zbytky lepidla… jde vklidu odlíčit, ale jestli plánujete zůstat ve společnosti, tak se na to připravte (např. odličovací ubrousek a pak líčení doplnit)
Doplňuji:
tak jsem ještě koukla na odkaz od IceT a musím říct, že pinzetou jsem si řasy v životě nelepila :) to bych měla strach, že si tím vypíchnu oko ;)

a nalepování už se tu taky řešilo:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-nejake-zkusenosti-s-nalepovacima-rasama