fcoop

Jak si stáhnout film do PC,když mám jenom adresu?

Omluva – byl jsem v liště,ale nenašel.
Stručně – nejde o spec. servery,určené ke stahování filmů.
Znám jen adresu snímku.Nechci si ho přehrát,ale stáhnout.
Zřejmě mám zatmění,nemůže to být těžké,ale dneska – hlava-mapa.
Příp. vysvětlení – jako malému dítěti.Díky.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Kliknete na tlačítko Download

Další odpovědi
Carolyn

Největší výběr filmů je na ulozto.cz, stahování je docela rychlé max 1 h, a filmy jsou kvalitní, ale má to háček! Filmy se nesmí vypalovat a posílat!!!!!!!
Vlastní zkušenost :D

Postup: najedeš na www.ulozto.cz, do okénka na vyhledávání napíšeš název filmu a dáš vyhledat, většinou to najde hodně věcí, vybereš si co chceš (vybírej podle hodnocení a velikosti) a klikneš na to. Je tam velkým Stáhnout – klikneš, objeví se tři okénka, tebe zajímá to prostřední, opíšeš kód a dáš stáhnout. Objeví se okno dáš uložit a už jen vybeřeš kam. Nejlepší je stahovat na opeře, vidíš průběh stahování.

Doufám, že jsem pomohla.
Ale pokud se ti nechce stahovat, ale chceš film jen vidět tak www.kinotip.cz, mají tam skoro vše, ale je tam časové omezení.