panenka

Jak si stáhnout barevný obal na dvd?

dobrý den potřebuji poradit.ted jsem si najela na dvd obaly stahování obal jsem si vytiskla ale jen v malém rozměru.potřebovala bych prosím v tomto poradit jak si to zvětšit ten obal abych si ho vytiskla a jen vložila do dvd obalu.prosím o přesný postup jak na to všem moc děkuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

Jak si obal stáhnout? Stačí jen kliknout na vybraný obal, a pak si ho stáhnout do svého počítače (na obrazovce se vám na obalu k DVD objeví ikonka pro stažení, tisk či poslání emailem). Při tisku nastavte rozměry 27,3 cm (na šířku) x 18,2 (na výšku) a je to! Teď už jen záleží na tom, jakou máte tiskárnu, a podle toho budete mít obal v barvě či černobíle.

Další odpovědi
OuSí

Stačí si jen obrázek nakopírovat do wordu a dvojklikem na daný obrázek ve wordu vyjede okno. V okně zvolíte záložku : Velikost a tam napíšete dané rozměry. A máte obal na DVD 😉