milablond

Jak si spocitam telesnou vahu podle konkretni modelky?

Zjednodusene: Modelka meri 178 cm a vazi 55 kg, ja merim 168 cm a mam 58 kg. Kolik bych mela mit kg, abych na tom byla stejne jako modelka, kdyz se prihledne k vysce?

Trojclenka me napadla, ale uz ji neumim, tak mi to prosim nekdo vypocitejte. Dix

Nejlepší odpověď
gecco

Napiš si trojčlenku, dané jsou výška a hmotnost modelky a tvá výška, neznámou tvá (požadovaná) hmotnost…
😁
Ale takto něco počítat je naprostou pitomostí, protože to neřeší další modelčiny „parametry“ (osvalení, kostru, míry…)…
___
Zjednodušeně – takový výpočet je podobně pitomý, jako takové ´starostě´…
😁
_____________­____________________
168/178.55=X
___
Ale jak píšu – je to pitomost…
😁

Další odpovědi
Dismas

178cm…55kg
168cm…x
x=(165*55)/178
x=51.9101123596 (a nesmíš vážit ani o destimiliardtinu více!)
Doufám že to není úkol do školy. Co je to za modelku?

Šidlo

so 168 cm vás nevezmú za modelku.....nie v česku, kde je potenciálnych modeliek hafo, vysoké a ultra chudé baby na každom kroku (to isté na slovensku)

tu nejde len o váhu, vy musíte mať postavu doslova ako písmeno I, veľmi tenké kosti, a útlu stavbu tela…a k tomu 170 cm výšky ako minimum…dnes už skôr 175cm!

zaoberajte sa radšej niečim iným, napr. športom a nepíšte Dix, aspoň nie ked sa bavíte s dospelými…píšte Díky, budú vás brať vážne

ReHu

Nebudeš na tom stejně, neb, jak píše gecco, má jinou konstrukci těla, jinou kostru, jiné odhalení (svaly jsou těžší než tuk, pokud vůbec nějaký je), atd.

Dismas

Pardon, místo 165 mělo být 168, ale výsledek je správně.