BANAN93

Jak si sem dám vlastní avatar ?????? asi musim bejt gold medail co ?

Doplňuji:
a kde se to propojuje v profilu když to dám tak to píše tohle .Došlo k chybě. Zkuste to prosím později.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Máme smůlu, bez „xichtoknihy“ můžeme mít jedině prefabrikovanáý xicht. Než abych vypadala stejně jako všichni tady, raději zůstávám neutrální. Už jsme admina několikrá prosili, ale zřejmě to nelze…

Další odpovědi
radce

Ne, to nepomůže, musíš bejt propojenej s Atlasem Hub, vezme si to avatar z Tvého profilu na FB…
Doplňuji:
… vůbec netuším jak, jen jsem si to přečetl, s atlasem hub nechci mít nic společného…

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-ktera-strance-se-da-vytvorit-avatar