P70

Jak si sehnat brigádu v zahraničí?

Dobrý den, máte někdo zkušenosti z brigádou v zahraničí? Je lepší sehnat si ji přes agenturu, nebo na vlastní pěst? A znáte nějaký stránky, kde by byly inzeráty přímo od firem ze zahraničí? Díky

Odpovědi
ivzez

Inzerujte sám/sama zdarma v zahraničních pracovních portálech.
Pro začátek doporučím portál Eures, na němž najdete informace
o životě a některých podmínkách v zemíích EU.

Dalším cenným zdrojem informací jsou „krajánkovské“ weby – weby
Čechů žijících v různých zemích.

klumprt

Zkušenosti nemám, ale pozor na podvodníky, je jich v tomto oboru docela dost.