Kaxx

Jak si rychle vydělat peníze?

Je mi 14 a potřebovala bych si rychle vydělat peníze na zrcadlovku. Vím že brigády jsou až od 15 a hrozně mě to štve. Předem děkuji za každou odpověd! :)
Doplňuji:
Pro www: Fotím už cca 4roky právě kompaktem a nyní bych chtěla zkusit něco náročnějšího s čím si více „pohraju“ :D :)

Nejlepší odpověď
Ella

Říct si rodičům… ve čtrnácti tě NIKDO legálně nezaměstná… možná tak venčení psů, hlídání dětí rodinných známých nebo roznos letáků, ale ruku do ohně za to nedám…

Další odpovědi
Děda Louda

Za rok budou lepší zrcadlovky.

hanulka11

není mi 14 a taky bych rychle chtěla peníze !!!!!!!-
milá zlatá peníze tak rychle nevyděláš – musíš se hodně přičinit

www

Normálním způsobem a zvlášť ve tvém věku jen těžko.
Ty způsoby další se mně příčí, proto je nenavrhuji ☹.
Zkusil bych obměkčit rodiče, vždyť to nemusí být hned zrcadlovka! Na začátek stačí kompakt za blbý 3000. Teprve po získání zkušeností jdi do zrcadla.
Názor

Michal Kole

Pro sportovní činnost je v zákonnně vyjímka.

Nauč se plavat a vyhrávej závody.