Avatar uživatele
BEAES

Jak si říct v práci o víc peněz?

I když je krize…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Miroslavst, gnr54, skorcovaz, salsa verde, anonym před 4946 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

To je hodně těžké,myslím,že ať to řeknete jakoukoliv formou,tak si koledujete o vyhazov…Jinak já bych to nakousla tak,že bych řekla,že odvádím dobrou,kvalitní práci,,bla,bla a že bych si představovala za takový výkon mnohem lepší ohodnocení,že jsem si vědoma toho,že je krize,že se moc nedaří,ale právě proto by si měli vážit mých kvalit a věrnosti v tomto krizovém období,prostě nějak tak,,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Já to udělal tak, že jsem počkal až jsem s šéfem mluvil o nějakých problémech souvisících s firmou. Dokonce to bylo tak, že mi říkal, že jak bude tohle, tak mám dělat tohle a tamto.
Při této příležitosti jsem mu řekl, že by mohl přidat. A přidal.
Dokonce říkal, že o tom už uvažoval.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

já bych na to šla fikaně,zeptala se jak se daří a tak a jestli by chtěl aby se dařilo i mě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Já řekla šéfový, že od doby, co jsem nastoupila mi jenom přihazují práci a ten nástupní plat byl pouze za to málo práce na začátku „kariéry“ a pak jsem řekla, že mám lepší nabídku a potřebuji, aby mně rychle propustila. Nemůže přeci jen tak, ze dne na den někoho propusti, aníž by se stihnul zaškolit někdo jinej.. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek