BEAES

Jak si říct v práci o víc peněz?

I když je krize…

Nejlepší odpověď
kropitko

To je hodně těžké,myslím,že ať to řeknete jakoukoliv formou,tak si koledujete o vyhazov…Jinak já bych to nakousla tak,že bych řekla,že odvádím dobrou,kvalitní práci,,bla,bla a že bych si představovala za takový výkon mnohem lepší ohodnocení,že jsem si vědoma toho,že je krize,že se moc nedaří,ale právě proto by si měli vážit mých kvalit a věrnosti v tomto krizovém období,prostě nějak tak,,,

Další odpovědi
Miroslavst

Já to udělal tak, že jsem počkal až jsem s šéfem mluvil o nějakých problémech souvisících s firmou. Dokonce to bylo tak, že mi říkal, že jak bude tohle, tak mám dělat tohle a tamto.
Při této příležitosti jsem mu řekl, že by mohl přidat. A přidal.
Dokonce říkal, že o tom už uvažoval.

anonym

já bych na to šla fikaně,zeptala se jak se daří a tak a jestli by chtěl aby se dařilo i mě

skorcovaz

Já řekla šéfový, že od doby, co jsem nastoupila mi jenom přihazují práci a ten nástupní plat byl pouze za to málo práce na začátku „kariéry“ a pak jsem řekla, že mám lepší nabídku a potřebuji, aby mně rychle propustila. Nemůže přeci jen tak, ze dne na den někoho propusti, aníž by se stihnul zaškolit někdo jinej.. :)