Adri ..

Jak si přijít na peníze ? Nejsem plnoletá. Mimo brigády.

Nejlepší odpověď
bolak

Vyjma práce? Tak to už zbejvá pouze krádež a prostituce. Obojí je ale dost riziková záležitost.

Tím ti samozřejmě nechci radit, jen poukazuju na to, jaké jsou u nás možnosti.

Další odpovědi
Drap

V tvém věku a při tvých zkušenostech těch možností je opravdu dost málo

Michal Kole

Asi nijak, bohužel

tom004

Bez práce to nepůjde. Jsou sice mezi námi tací,a není jich bohužel málo,kteří to tak dělají,ale z těch bych si příklad nebral.

tuCZek

Až budeš vědět,tak mi radu přepošli :o)