Ewíík

Jak si přestat kousat nehty? Děkuji…

Trápý mě to od dětství ale ne a ne přestat.....Prosím pomozte mi…

Nejlepší odpověď
marťa382

Buď si kup speciální lak proti kousání nehtů, nebo si je hezky uprav a pak si řekni, že chceš mít hezké nehty. :) Držím ti palce, taky jsem si okusovala nehty.

Další odpovědi
iceT

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=kous%C3%A1n%C3%­AD+neht%C5%AF&sa=V­yhledat#1637

NikolkaCZE

Já jsem zkoušela ruzné lasky a všechno možné, ale nic nepomohlo ikdyž sem si upravila nehty měla sem je krasne, třeba se zlomil jeden tak sem začla zas… :D

Lilly

Kup si v DM lak proti kousání nehtů musíš si to nalakovat a vždycky když si strčíš prsty do pusy bude to hnusná chuť a strašně to smrdí takže si kousat nehty nebudeš..:)