Avatar uživatele
Shuffle

Jak si představujete svět v roce 2018?

Jak se svět změní za 6 let?
Doplňuji:
Zajímaly by mě všechny ty nové vymoženosti :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? dudu, KdoSiOdJinud, hanulka11, briketka10, ondra07 před 4415 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

přibude víc starých lidí a bude se rodit čím tím dál méně dětí, o to více bude Rómů..bude více vynálezů apod.
jinak svět jako takový si představit neumím, jen sebe, že si nechám přistřihnout vlasy a nebudu si je barvit budou už asi dost šedivé :DD
Doplňuji:
to budou televize větší jak baráky, počítače větší jak moje garsonka kam to všechno povede a hlavně kolik budou stát ta vajíčka ??

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Obecně je těžší předpovědět co bude zítra, než třeba za třicet let. Budeme o šest roků starší, bude-li teplo tak pořádné, bude-li pršet tak fakt hodně, až na nějaké zbytky u církve, které získala z navráceného majetku, všechno ostatní bude už rozkradeno do té míry, že i snědí bratři budou těžko shánět slušnou obživu. Lidé budou stále více utíkat k té „lepší“ virtuální počitačové realitě a Brusel bude pro ty, kteří se mezitím se všeho poserou, právě dokončovat manuál „jak si správně utřít zadek“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Ano přibudou nové vymoženosti, někdo se bude mít líp někdo bohužel hůř .
Já se pamatuji , když se blížil rok 2000 říkala jsem si… to bude nějaký zlom ,jak se asi bude žít v novém století …nedovedla jsem si to představit ,neboť jsem to nezažila a vidíš už je to 12 let a nic tak zásadního se nezměnilo jo je fakt zestárli jsme …ale to prostě jinak nejde …
Doplňuji:
jo tak to poznáme …já bohužel nic nevymyslím a nepatentuji, ale i dneska si už můžeš pokud máš dost peněz koupit to, o čem se před 20 lety třeba ani nesnilo ......

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

až na techniku která půjde hodně kupředu se NIC NEZMĚNÍ

Lidé budou stále válčit, budou se okrádat a budou si lhát :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

bude zatraceně hodně věcí přes počítač a nic ti nevydrží. Nevím. já tohle plánování moc ráda nemám, neumím si naplánovat ani výkend dva dny dopředu natož někloolik let dopředu. Stejně by to nevyšlo a dopadlo by to úplně jinak než si představuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Já sázím na jistou podobu jako v Minority report. Ostatně Spielberg na něm pracoval s vědci, prognostiky, vynálezci ze všech odvětví, a proto se tam ten popisovaný svět jeví docela reálně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vývoj ide stále dopredu. Nielen v technike, ale i v iných ľudských odvetviach.V ur­čitých oblastiach sa zmení pohľad na svet.
Benátky klesnú asi o 5Omm (v súčasnosti klesajú o 8mm za rok)
PS.
som zvedavá na odpovede aj ostatných užívateľov, (na vypracovanie prognózy na obdobie 2015–2030)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

6krát dražší,vše 6krát huře.
Doplňuji:
mosoji,otazka zni jasne.JAK BUDE ZA ČEST LET.jak souvisi ma odpoved,ze se o me stara pritel?to,ze se stara pritel,znamena,ze je mi vse jedno??pardon,ALE TO JE CISTE TVA DEDUKCE.

Upravil/a: pizlicka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Všichni budou snášet vejce aby jich bylo dost. Lidi si budou dělat co se jim zlíbí. Jenom na tu elektřinu, jídlo a benzín jaksi nebude.

pizlička: Nerozumím. Vždyť tobě na penězích nezáleží !

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/penize-nobo-svoboda

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Ad pizlicka
„6krát dražší,vše 6krát huře“
prosím vás, môžte mi vysvetliť, ako ste na túto prognózu prišli?

před 4414 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

chtěla jsem napsat monitory..

před 4415 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek