Adamos00

Jak si představujete, že by se mohla vytvořit nesmrtelnost?

Nemyslim tim, zda si ji predstavujete jako nemoznost umrti vekem ani poskozenim, ale tim jak si ji predstavujete, ze by se mohla vytvorit.

Nejlepší odpověď
Kepler

To bude vědět Kostěj Nesmrtelný, ale nemám nejmenší tušení o jeho současném místě trvalého pobytu. Ale v přeneseném slova smyslu to může být člověk, který vykonal něco nevídaného. Třeba Čingischán (zakladatel historicky největší říše světa), nebo Ježíš Nazaretský. Ti jen tak z paměti lidstva nevymizí.

Další odpovědi
Rokio

  1. Pomocí zmražení lidského těla, které se dá do takového sarkofágu a pak se čeká, až se v budoucnu vynalezne nesmrtelnost.
  2. Pomocí nanobotů, které se dají do lidského těla a ty opravují tělo podle toho, jak je potřeba. Takhle se výrazně prodlouží životnost člověka.
  3. Přeměna člověka na androida nebo kyborga. Orgány by byli postupně nahrazovány robotickými podle toho, jak je potřeba kromě mozku.

marci1

Myslím, že je „vytvořena“. Naše děti jsou naše nesmrtelnost. 🙂

zjentek

Nijak. Země tu nebude furt a nemám jaksi představu, kde bych byl, až tady Země nebude. Což taky jasně vypovídá o mém názoru na život po životě.

Drap

Nepředstavuji si nesmysly.

dudu

Nemusím si nic představovat. Věčná je lidská hamižnost a blbost. S těmi se snad každý denně setkáváme.

Lukyn0

Nejspíš by se jako první muselo přijít na to jak zastavit stárnutí těla a orgánů.