avatar355

Jak si představujete budoucnost Evropy?

Zajímalo by mě, jak si myslíte, že by měla vypadat budoucnost Evropy například ve zdravotnictví, školství, finance?
Co byste navrhovali pro zlepšení našeho života v EU a co byste naopak zrušili?

Děkuji za všechny vaše odpovědi

Nejlepší odpověď
redy

Zatím by stačilo – nelhat, nekrást a troška slušnosti…

Další odpovědi
dudu

Ač jsem optimista, žádné světlé zítřky bohužel nevidím. Vytvoření unie států tohoto světadílu je sice myšlenka líbivá, ale pravděpodobně stejně utopistická jako mělo být vybudování komunismu. Na pováženou je už jen fakt, že do tohoto společenství vstupovaly jednotlivé státy dobrovolně, většinou po celonárodních referendech. Všechno je o lidech a nebude-li urychleně přijato razantní řešení v podobě novodobé defenestrace v Bruselu a nejlépe též na hradě v Praze, špatně to dopadne. Do pěti let po zániku unie začnou Evropu ohrožovat ložiska /zatím jen lokální/ válečných konfliktů. Je to bída.

ivzez

Úkol za nikoho řešit nebudu.

Napiš, jak si to představuješ ty.

anonym

Černě ale když si nasadím růžové bríle…

Drap

Pokud by se měly zlepšovat všechny tyto směry v EU, je pouze jedno řešení. Rozpustit EU