Avatar uživatele
anonym

Jak si představuje žena ideální den?

Doplňuji:
To potřebuje i muž,ztráta soukromí má na psychiku převeliký vliv.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, anonym před 4640 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

No, když mluvím jen za sebe, tak ideální den je pro mě ten, kdy můžu být alespon půlhodinky sama v klidu. A když ten den nejsou žádné „karamboly“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Katusa

Ráno vstanu, uděláme si společnou snídani a vyjedeme na pěkný výlet spojený s výborným obědem, třeba i koupáním v nějakým pěkným lomu nebo jiné čistější vodní ploše, večer se příjemně unavení vrátíme, hodíme společnou sprchu a zalezem do betle. A to vše hlavně bez hádek a konfliktů

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

mít ho celý jen pro sebe ,ale taky jak kdy – buď někam vyrazit a dělat si jen co chci já a ne co musím, prostě pohodička, sejít se s přáteli , popovídat- dát si něco dobrého ,zažít něco pěkného

jiná varianta je být doma sama , zalézt do postele s dobrou knížkou a nic jiného nedělat , nenechat se ničím a nikým rušit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud je v nějakém partnerském vztahu: ráno jí probouzí snídaně u postele – třeba vůní dobré kávy.
Po snídani přehlédne zda děti jsou řádně vybaveny děti do školy a školky, od partnera si vyzvedne platební kartu a vyrazí do terénu. Večer ve vrací, shlédne zda děti jsou najezené, mají všechny úkoly a zda jsou již nastoupené v posteli. Partner mezi tím vynosí obsah z její soukromé nákupní dodávky, žena vše přehlédne a požádá o masáž svalů neb je za celý den unavena. Když se partner při masáži dostává k vytouženým místům, žena se slovy – dnes mne nějak bolí hlava odchází do ložnice kde si pouští nějaký tv romantický román.
Druhý den začíná stejně, jen náplň dne je zaplněna rozbalováním včerejšího nákupu a plánováním nových skříní neb nemá co už kam dávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Hehe – ty bys chtěl asi slyšet něco jako: ráno vstát, nechat si donést snídani do postele, mužíčka pak oškubat o veškerou hotovost i kreditky, až do pozdního večera vymetat obchody..a druhý den repete. Že jo? :))
No asi i takový se mezi námi najdou..Ale to pak nejsou ženy, to jsou fifleny :))
Obyčejná (normální) ženská má svůj ideální den vždycky spojený se svou rodinou, dětmi. A nevadí jí ani ten ubíjející stereotyp plínky-plotna-plínky. V rodině vidí smysl své existence a cokoliv, co dělá PRO rodinu a S rodinou, je pro ni zn. Ideál.
Pokud žena děti nemá, většinou je to proto, že se jich vzdala ve jménu nečeho, co je pro ni ještě důležitější: kariéra, zábava, nemocný partner… Když chce taková ženská svůj den strávit „ideálně“, věnuje se tomu, co ji naplňuje nejvíc: kariéra/zábava/ne­mocný partner.
Je to prosté, je to logické ;)

Doplněno:
Ad Venkovan: sice jsem z nás dvou odpověděla jako ta druhá, ale neopičím se!!! Taky mě fascinuje, jak jsou naše odpovědi až nápadně podobný :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bojim se to napsat , ale snazim se o to , aby kazdy muj den byl idealni a skoro vzdy je. ( pokud tedy " mini " nebouram – jako v sobotu.. jsou to ale jen plechy ) 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek