Jak si představuje žena ideální den?

Doplňuji:
To potřebuje i muž,ztráta soukromí má na psychiku převeliký vliv.

Nejlepší odpověď
Berušinka

No, když mluvím jen za sebe, tak ideální den je pro mě ten, kdy můžu být alespon půlhodinky sama v klidu. A když ten den nejsou žádné „karamboly“.

Další odpovědi
Katusa

Ráno vstanu, uděláme si společnou snídani a vyjedeme na pěkný výlet spojený s výborným obědem, třeba i koupáním v nějakým pěkným lomu nebo jiné čistější vodní ploše, večer se příjemně unavení vrátíme, hodíme společnou sprchu a zalezem do betle. A to vše hlavně bez hádek a konfliktů

hanulka11

mít ho celý jen pro sebe ,ale taky jak kdy – buď někam vyrazit a dělat si jen co chci já a ne co musím, prostě pohodička, sejít se s přáteli , popovídat- dát si něco dobrého ,zažít něco pěkného

jiná varianta je být doma sama , zalézt do postele s dobrou knížkou a nic jiného nedělat , nenechat se ničím a nikým rušit.

venkovan

Pokud je v nějakém partnerském vztahu: ráno jí probouzí snídaně u postele – třeba vůní dobré kávy.
Po snídani přehlédne zda děti jsou řádně vybaveny děti do školy a školky, od partnera si vyzvedne platební kartu a vyrazí do terénu. Večer ve vrací, shlédne zda děti jsou najezené, mají všechny úkoly a zda jsou již nastoupené v posteli. Partner mezi tím vynosí obsah z její soukromé nákupní dodávky, žena vše přehlédne a požádá o masáž svalů neb je za celý den unavena. Když se partner při masáži dostává k vytouženým místům, žena se slovy – dnes mne nějak bolí hlava odchází do ložnice kde si pouští nějaký tv romantický román.
Druhý den začíná stejně, jen náplň dne je zaplněna rozbalováním včerejšího nákupu a plánováním nových skříní neb nemá co už kam dávat.

barnajka

Hehe – ty bys chtěl asi slyšet něco jako: ráno vstát, nechat si donést snídani do postele, mužíčka pak oškubat o veškerou hotovost i kreditky, až do pozdního večera vymetat obchody..a druhý den repete. Že jo? :))
No asi i takový se mezi námi najdou..Ale to pak nejsou ženy, to jsou fifleny :))
Obyčejná (normální) ženská má svůj ideální den vždycky spojený se svou rodinou, dětmi. A nevadí jí ani ten ubíjející stereotyp plínky-plotna-plínky. V rodině vidí smysl své existence a cokoliv, co dělá PRO rodinu a S rodinou, je pro ni zn. Ideál.
Pokud žena děti nemá, většinou je to proto, že se jich vzdala ve jménu nečeho, co je pro ni ještě důležitější: kariéra, zábava, nemocný partner… Když chce taková ženská svůj den strávit „ideálně“, věnuje se tomu, co ji naplňuje nejvíc: kariéra/zábava/ne­mocný partner.
Je to prosté, je to logické ;)

Doplněno:
Ad Venkovan: sice jsem z nás dvou odpověděla jako ta druhá, ale neopičím se!!! Taky mě fascinuje, jak jsou naše odpovědi až nápadně podobný :D

anonym

Bojim se to napsat , ale snazim se o to , aby kazdy muj den byl idealni a skoro vzdy je. ( pokud tedy " mini " nebouram – jako v sobotu.. jsou to ale jen plechy ) 🙂 -iv-