Avatar uživatele
Kelt

Jak si poradit v případě, že nefunguje klávesnice u PC?

Odešel mi PC, dle opraváře, je nutné koupit základní desku a pod, cena v hodnotě 3000 Kč, na nový PC nemám peníze. Podařilo se mi PC nastartovat, ale nejde klávesnice. Problém je v tom, že se nemohu přihlásit na email a jinou stránku, kde mám heslo. Tedy přihlásit se mohu, protože si mohu otevřít nějakou stránku s textem a uspořádat písmena a pomocí myši je vložím na příslušný řádek. Bohužel heslo se zadává do řádku, kde jsou hvězdičky, tedy heslo musím naťukat. Heslo jsem si neuložil, navíc PC byl několikrát restartován. Poradí mi někdo, jak toto vyřešit. Jinak se na PC dostanu jednou za týden, což je málo.
Tak díky za radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3304 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nevíteto?

Nabídka start→všechny programy→ složka Příslušenství→slož­ka Usnadnění přístupu→Klávesnice na obrazovce 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jáára

kup si klávesnici za stovku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

heslo nemusíš naťukat…stačí ho vložit úplně stejně jako přihlašovací jméno…
Doplňuji:
nevíteto?…hez­ké…tohle jsem fakt nevědela :)

Upravil/a: Funna

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
isteron

Heslá zvykne ukladať browser, napr. Firefox, alebo aj Chrome do rubriky Možnosti – Bepečnosť – uložené heslá. Ináč ja mám na pracovnom stole taký malý debilníček , kde si ručne zapisujem heslá a aj rôzne nicky na emaily a debatné stránky.
Doplňuji:
možnosti – bezpečnosť

Upravil/a: isteron

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
wendyX

Neuvádíte váš OS, ani zda klávesnice nepíše díky havárii PC, kterou uvádíte, nebo zda je vadná klávesnice? (zkusil bych jinou).
Ale asi nejlépe to lze tak, jak napsala ‚Nevíteto?‘- používám stejnou metodu s virtuální klávesnicí na obrazovce (na př. při zadávání hesel a pod.). Jen jsem si vylepšil a zrychlil přístup k ní- a to takto
(popis platí pro Win.):

  • zadám Win + R (otevře se okno 'Spustit)
  • zde zadám ‚osk‘ (bez uvozovek- a okamžitě se spustí klávesnice na obrazovce)- a hned mohu psát myší, jak je libo…

Pozn.: rovněž výhodou je, že tento způsob mohu použít prakticky
‚odkudkoliv‘ – t.zn. jak na př. z Plochy, ale zrovna tak přímo na otevřené webové stránce- nemusím se tedy pracně proklikávat jednotlivými submeny. Je to rychlé, praktické a pohodlné 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Renikled

Dobrý den, také mám problém, nefunguje mi u ntb klávesnice, nevíte ším to může být? Celkově je počítač pomalý, nevím co s tím….

před 1916 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Já na všechny problémy ohledně počítače využívám služeb www.pocitacova­pohotovost.cz, která funguje nonstop i v noci, takže zkuste je. 5ešil jsem tam odvirování a jednou také záchranu dat.

před 1915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Renikled

A to po mne budou chtít peníze i když bych se rozhodl, že to nechci opravit? Jen za diagnostikování závady?

před 1914 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Broukk

Ne ne diagnostiku závady máte zdarma, takže platíte, až když se rozhodnete pro opravu.

před 1913 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek