Pokročilý

Jak si poradit se sršni?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Je to nehumální,ale nechávám je žít,počkám až vymřou sami

Další odpovědi:

Bronzový

Sršni jsou u nás chránění,to za prvé a za druhé,pokud je nemáte zrovna v ložnici či nejste alergická na včelí bodnutí tak je nechte být.Už jim zvoní hrana,protože s podzimem vymírají a zůstávají jen oplodněné královny,které přežijí zimu v úkrytu.Bodnutí sice bolí,ale není zdaleka tak silné jako včelí.Navíc sršni útočí ve vyjímečných případech a v podstatě si lidí (narozdíl od vos) nevšímají.

Zlatý

Zlikvidovat. Večer shrnout celé hnízdo ostrým předmětem, třeba nožem do papírového pytlíku.

Stříbrný

Nám se nachytali do zbytku piva v lahvi.Jinak lapák z pet lahve, s návnadou trochu piva sirupu a padaného rozdrceného jablka v kvasícím roztoku se utopí..

Zlatý

Já je mám na verandě pod střechou. A s nimi jsem uzavřel dohodu o neútočení. Když mě nechají na pokoji, nechám na pokoji i já je.

(Poučil jsem se s podobné dohody, kterou mají indiáni Černonožci s medvědy, a která už cca 200 let funguje k plné spokojenosti obou stran. Aspoň k něčemu byl ten šamanský kurz dobrý :DD)

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Zimu přežije jen jeden z celého hnízda.

Zlatý

Terryle

olda12: tak Vy jste mě rozesmál :o) nehumánní - nechat sršně v klidu dožít... Leda, že byste to myslel nehumánním řešením vůči lidem, to pak jo :)

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.