Avatar uživatele
DaiWoman

Jak si poradit se sršni?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4593 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
olda12

Je to nehumální,ale nechávám je žít,počkám až vymřou sami

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
michael69

Sršni jsou u nás chránění,to za prvé a za druhé,pokud je nemáte zrovna v ložnici či nejste alergická na včelí bodnutí tak je nechte být.Už jim zvoní hrana,protože s podzimem vymírají a zůstávají jen oplodněné královny,které přežijí zimu v úkrytu.Bodnutí sice bolí,ale není zdaleka tak silné jako včelí.Navíc sršni útočí ve vyjímečných případech a v podstatě si lidí (narozdíl od vos) nevšímají.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Zlikvidovat. Večer shrnout celé hnízdo ostrým předmětem, třeba nožem do papírového pytlíku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Nám se nachytali do zbytku piva v lahvi.Jinak lapák z pet lahve, s návnadou trochu piva sirupu a padaného rozdrceného jablka v kvasícím roztoku se utopí..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Já je mám na verandě pod střechou. A s nimi jsem uzavřel dohodu o neútočení. Když mě nechají na pokoji, nechám na pokoji i já je.

(Poučil jsem se s podobné dohody, kterou mají indiáni Černonožci s medvědy, a která už cca 200 let funguje k plné spokojenosti obou stran. Aspoň k něčemu byl ten šamanský kurz dobrý :DD)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Zimu přežije jen jeden z celého hnízda.

před 4593 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

olda12: tak Vy jste mě rozesmál :o) nehumánní – nechat sršně v klidu dožít… Leda, že byste to myslel nehumánním řešením vůči lidem, to pak jo :)

před 4593 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada