simcik jan

jak si poradí stráž Baginghemskeho paláce když potřebuje na WC ?

Nejlepší odpověď
anonym

Nepotřebuje na WC…
Ke strážní disciplině patří i schopnost dojít si na WC před ´stojkou´.
😉

Další odpovědi
Kelt

Asi půjde na WC před službou, a když je nemocný, nepůjde do služby.

anonym

Mám kamaráda, který za komunistů sloužil jako čestná stráž na Hradě.Nevím, jak to chodí v Anglii, ale tady se střídali po dvou hodinách a před stáním šli na záchod.Pokud to na ně přišlo během stojky, tak pod botou měli tlačítko, kterým si přivolali v případě potřeby dalšího na výměnu.Zrovna tak, když byl některý turista hodně dotěrný, tak si zazvonili.
V zimním období (teda v mrazech) se střídali po jedné hodině a to už lze vydržet bez potřeby jít na záchod.

led

Na ovládanie si fyzických potrieb sú trénovaní, na stojke nie sú nekonečnú dobu (keby si aj ucvrkli, majú čierne nohavice, nič nevidno). V prípade nevyhnutnosti, bol aj prípad omdletia strážnika, majú za sebou „poplachové“ tlačítko, pri bráne nie sú sami, je tam aj (nenápadná) civilná stráž, ktorá zasiahne zavolaním na strážnicu na výmenu stráže

Hamon

Zadny takovy palac neexistuje.

suaeda

To je tak když se zruší základní vojenská služba. Pak mohou vznikat podobné otázky. Když jsem byl na vojně tak byl předpis, který mimo jiné stanovil:
„Strážný má po dobu výkonu strážní služby zakázáno vykonávat osobní potřebu“.

Lamalam

Musí to vydržet, když už nemůže, použije nouzové tlačítko pro přivolání střídání. Ale její veličenstvo nebude potěšeno.

mosoj

Před službou dostávají klystýr !
Doplňuji:
Tělo na disciplínu kašle.

led

Lamalam,
Jej Veličenstvo nevie, či ju stráži Big John alebo Litle John.
Jedine, ak by ju striedaním stráže vyrušili pri poobedom spánku, vtedy by nebola potešená. Ale aj ona sa vie ovládať, tak by ani dvihnutím brvy nedala najavo svoju nespokojnosť.