zjentek

Jak si podomácky vyrobit A/C?

..jde to nějak jednoduše? Pro ty, kdo neznaj zkratky, tak jde o klimatizaci (air conditioning)

Nejlepší odpověď
www

Klimatizaci si nevyrábím, pouze se snažím eliminovat zbytečné přehřávání.
Domácí výroba klimatizace viz net:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=jak+s­i+podom%C3%A1cky­+vyrobit+klima­tizaci&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

Další odpovědi
marci1

Třeba z větráku z PC, chladicího boxu a ledu.

Zdroj: http://www.kli­matizaci.cz/jak-vyrobit-klimatizaci/

anonym

Princip je jednoduchý – kompresor, dva výměníky, jednosměrný ventil a pár trubek. Případně termostat. A k tomu ventilátor na ofukování výměníku (nebo dva, na ofukování obou).
😉
Pokud máš, můžeš ´kuchnout´ nějakou starou lednici – ale nebude to ideální (a ani zdarma – např. naplnění chladivem počítej aspoň 1.000,–).
___
Levnější a lepší bude, když si počkáš na slevy a koupíš nějakou ´profi´.