Avatar uživatele
frankie89

jak si pamatovat sny?

předpokládám, že se to děje každému, ráno se probudíte a netušíte o čem se vám zdálo. Ve mě osobně přetrvává pocit, jaký jsem v tom snu měla, ale nevybavím si o čem byl a nebo pouze malé útržky, jde nějak ovlivnit, abych si své sny pamatovala?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, veverka001, Sůwa, balca, akvidzerp, anonym před 4195 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Babička mi tvrdívala, že sen si pamatujeme do té doby, než se podíváme z okna. No, já si sny pamatuju. Ty, které si nepamatuju, ty mi nepostrádám, protože o nich nevím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

to půjde jen těžko,sny se totíž zdají jen pár vteřin ikdyž se někdy zdá že jsme snili celou noc,a většinou je to krátce před probuzením,proto si některé sny pamatujeme,a někdy jen tak vzdáleně,sny jsou většinou obraz toho co prožíváme,taky podle stavu psychiky,pokud jsme v pohodě tak jsou sny příjemné,pokud nás něco trápí a je to dlouhodobé míváme i strašidelné sny

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Když už je sen jen mlhavý, tak se nejspíš nevybaví, někdy pomůže znovu zdřímnout. Osobně mám zkušenost, že i když mi bylo v reálu hodně ouvej, tak sny jsem měla krásné, rozhodně se mi vyplatilo spát co možná nejdéle 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

určitě si pořiď snový deník…a sny si zapisuj,nebo si zapisuj jen odrážky a pak děj dej dohromady později ;) více na googlu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek