frankie89

jak si pamatovat sny?

předpokládám, že se to děje každému, ráno se probudíte a netušíte o čem se vám zdálo. Ve mě osobně přetrvává pocit, jaký jsem v tom snu měla, ale nevybavím si o čem byl a nebo pouze malé útržky, jde nějak ovlivnit, abych si své sny pamatovala?

Nejlepší odpověď
anonym

Babička mi tvrdívala, že sen si pamatujeme do té doby, než se podíváme z okna. No, já si sny pamatuju. Ty, které si nepamatuju, ty mi nepostrádám, protože o nich nevím.

Další odpovědi
anonym

to půjde jen těžko,sny se totíž zdají jen pár vteřin ikdyž se někdy zdá že jsme snili celou noc,a většinou je to krátce před probuzením,proto si některé sny pamatujeme,a někdy jen tak vzdáleně,sny jsou většinou obraz toho co prožíváme,taky podle stavu psychiky,pokud jsme v pohodě tak jsou sny příjemné,pokud nás něco trápí a je to dlouhodobé míváme i strašidelné sny

Sůwa

Když už je sen jen mlhavý, tak se nejspíš nevybaví, někdy pomůže znovu zdřímnout. Osobně mám zkušenost, že i když mi bylo v reálu hodně ouvej, tak sny jsem měla krásné, rozhodně se mi vyplatilo spát co možná nejdéle 🙂

balca

určitě si pořiď snový deník…a sny si zapisuj,nebo si zapisuj jen odrážky a pak děj dej dohromady později ;) více na googlu