Shadowmaker

Jak si někoho můžu zablokovat na Facebooku, aniž by o tom věděl?

Mám jednoho celkem otravného kamaráda na FB a chtěl bych si ho zablokovat, ale nechci, aby to zjistil. Dá se to?

Odpovědi
anonym

To netuším,FB nemám,ale zkus se podívat sem:
https://www.go­ogle.cz/search?q=fe­lace&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=FBzWVeabKuS­qywPP2peQCw#q=jak+blo­kovat+na+fb+a­by+o+tom+nevě­dělhttp://www­.odpovedi.cz/o­tazky/odstoupi­li-jste-nekdo-nekdy-ze-sve-funkce

anonym

To je tvá svobodná volba, jestli zablokuješ, nebo ne – nastavení, blokování, zablokovat uživatele (napiš jeho jméno), potvrdit, hotovo

lukas1912

beš na jeho učet a klikni na ti tři tečki a den zablokovat a potvrťto a maš hotovo

arachis

Jde to i skrytě. Buďto se uděláš pro něj neviditelný něco jako ve Skype,nebo někdy to nabídne možnost nezobrazovat příspěvky od tohoto uživatele nebo,to jsem použila já. Pokud nemáte 100 přátel-dala jsem všechny potřebné do hvězdičky a upravila na nastavení,aby mé příspěvky viděli jen blízcí přátelé.

anonym

lukas1912
klikla jsem na ty tři tečky a já tam teda mám jen „zablokovat“, ne že na den

JájsemRaibek

sambo to není den, ale dej :)

ReHu

Raibeku, jsi dobrej, že čteš mezi řádky 🙂
Ach ta mateřština 🙂

anonym

No to je super, tak teda ani na den, natož třeba na tejden 🙂