xxxjakubxxx

Jak si nejlépe zajistit práci v Anglii na červenec – září, s co největším výdělkem?

Potřebuji poradit, v současné době hledám práci do Anglie na letošní prázdniny. Do zahraničí jsem nikdy necestoval pracovně. Hledal jsem cestovní agentury a v několika jsem se již stavoval k mému údivu jsem zjistil, že buď si vydělám pár korun a nebo práci budu ještě dotovat. Na to jsem přišel jednoduchou kalkulací z nabídek. Přijde mi neuvěřitelné, že v ČR mohou podnikat lidé, kteří vám nabídnou práci v zahraničí za minimální mzdu a ještě ji zpoplatní a vy si vše zaplatíte a vrátíte se v nejlepším s nulou.

Proto Vás prosím o Vaše zkušenosti, abych si mohl splnit svoje přání :)

Odpovědi
ivzez

Jakube,
co jsi pro splnění svého snu už všechno udělal?

Oslovení agentur neberu, je naivní se domnívat,
že by agentura někomu sehnala dobře placenou práci.

Projdi si nabídky v anglických pracovních portálech
a oslovuj přímé zaměstnavatele.

Neumíš-li zatím dostatečně anglicky, začni angličtinou.

Další možnost je portál Eures a/nebo weby krajanů v Anglii,
na nichž najdeš informace o životě a práci v Anglii, odkazy
na pracovní portály a úřady apod.