Vikičistič

Jak si nejlépe objednat elektřinu pro domácnost.

Z nabídky Čezu jsme si vybrali pro rok 2010 cenu FIX 2010_2 a budu platit za 1kwh pro rok 2010 o 0.6 haléřů méně než v roce 2009,poraďte jak je to nejlepší si objednat. Mám sazbu:D02d,jistič 3×25,0A,Produkt:D Standart a produktovou řadu:Basic.

Odpovědi
hem

Záleží na druhu vaší spotřeby. Pokud nepoužívâte elektřinu k topení tarif Standard by vám měl vyhovovat.

Zdroj: cez.cz/cs/pro-zakazniky/elektrina-a-tarify/domacnos­ti/elektrina-2010/basic.html