Angi-Shy

Jak si nejlepe lehnout s bolavou krcni pateri?

Uz 4 dny nemohu poradne spat, stale se prevaluji a uz nevim jak si lehnout aby me krcni pater nebolela. Masaz kvalitnim drahym kremem od profika ulevila jen na jednu noc, prasky na bolest nezabiraji a jen mi bolest krcni patere vyvolava migrenu.

Neznate nejake polohy ve kterych spat aby se od bolesti ulevilo? Nechce se mi zrovna cekat 3 hodiny u doktorky aby mi nakonec rekla abych pouzila nejakej krem co stejne nebude fungovat…

Odpovědi
Mc Merkurion

… chce to si to lehnout s pořádnou opicí, ta za krkem tu páteř pěkně srovná … věř mi, mám to vyzkoušený, a když to uděláš pořádně, tak ti garantuju, že krční páteř bude to poslední, co budeš cejtit …

Drap

To ti nikdo neřekne. U každého ta poloha může být jiná

marci1

Rozhodně nejvhodnější poloha při spaní je: na zádech. Důležitá je i vhodná matrace (ani moc měkká, ani tvrdá). ☺
https://www.fy­zioklinika.cz/clan­ky-o-zdravi/spat-na-boku-zadech-nebo-brichu

nyjono

Jak víš, co ti doktorka řekne a co bude nebo nebude fungovat. Nesuď podle 1 krému.
Můžeš zkusit některého fyzioterapeuta. Raději s doporučením.
Vhodný je také polštář, který „neláme“ krk, ale vyplní tu mezeru.
Mně nejvíc vyhovují ty semínkové. Tvar se snadno naformuje a dají se i nahřát.

ivzez

Nechcete-li si zadělat na dlouhodobé problémy, zajděte
si k praktickému lékaři a nechte se poslat na rehabilitaci.

Přes internet nikdo nepozná, co Vám je
a „lidové“ rady mohou vést ke zhoršení problému.

I když se Vám v období chřipek asi do čekárny moc nechce
(což chápu), je to to jediné rozumné, co pro sebe můžete udělat.