mrchorchoj

Jak si nechat anonymne poslat zasilku?

zdravim, chtel bych si nechat poslat zasilku tak, aby nebylo mozne vystopovat mne, prijemce. Napadlo me, ze bych si udelal PO box a kdybych si nechal balik poslat na adresu toho PO boxu, jenom jmeno prijemce by bylo jine, tak by mi to posta stejne dala do te schranky ne? kazdopadne ja jako prijemce bych byl porad relativne snadno vystopovatelny

Nejlepší odpověď
setapouch

Lze to, vč. oklamání všudypřítomných kamer, ale sorry, neprozradím, tato otázka se mi nezdá košer.